TempusGrace
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tempus Grace forums.
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Otinanere Old Paladin lvl70

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Oti
Guest




Otinanere Old Paladin lvl70 Empty
PostSubject: Otinanere Old Paladin lvl70   Otinanere Old Paladin lvl70 Icon_minitimeFri May 23, 2008 10:18 am

Loipon. Epeidi den eimai kai polu kalos sta agglika, eipa na grapsw sta alampournezika.

Me Lene Stergio Mantziari eimai apo salonika, eimai 22 Xronon kai asxoloume me Logistika/Biotexnia.

Paizw wow apo tote pou bgike..exw liwsei ffs.
Arxisa na mathainw ton paladin kai genika tin healing Class ( ti paizei guro apo auton ton klado tou paixnidiou wste na mporw na eimai apotelesmatikos kai na exw ena progress me to guild mou).
ksekinisa ston Berning legion stous Pain Train kai meta to Tzampe Migration tis Blizzard pigame Magtheridon,palli san Pain Train Guild. kaname clear MC BWL kai kapoia stigmi ksafnika goustara na allaksw guild giati eftane o kairos pou ebgaine to AQ.
Etsi kai ekana mpika stous Showtime to opoio guild (GAMOUSE) ti na leme..
kaname clear AQ se polu kalo Xroniko diastima,meta eirthe to Naxx kai ftasame mexri 4HM.
Meta fagame disband gia xazous logous..kai Piga se allon Server ston Talnivarr stous Decimation..eixa enan filo ekei ton Lilos{Tristtan} imba warrior. an thimaste to Video (decimatorV1) tespa.

Meta arxise to tbc epaiksa mexri kai TK kai ekana migrate ston Genjuros gia na paiksw stous SuperNatural kai gia ligo time stous Highborns..meta stamatisa logo douleias etc.

Arxisa ksana me Exiled alla den ksatise polu..giauto prosdoko se esas, mporw na dwsw ton kalutero eauto mou gia to kalutero.


Name:Stergios Mantziaris.
Location:Greece/SALONIKAAAAAA!!
Age:22

Server:Genjuros.
Name:Otinanere Paladin 70 PVER.

Exp pre TBC:MC-BWL-AQ-Naxxramas.
Exp in TBC:All and little BT trash :O lol!

Gear: ( )


(Healing:1938 - spell Crit: 22.12% - Spell haste:40 - mana regen:113 while casting.
HP: 7687 - Mana: 9978)

Prof:alchemy-herbalism 375.

Mporw na raidarw 4/7week apo tis 8:30 kai meta mexri oso paei.


Ti allo na sas pw..
Oti thelete wisp me ingame.



----TRELOS---- king
Back to top Go down
Oramos the Paladin

Oramos the Paladin


Posts : 68
Join date : 2008-01-22

Otinanere Old Paladin lvl70 Empty
PostSubject: Re: Otinanere Old Paladin lvl70   Otinanere Old Paladin lvl70 Icon_minitimeFri May 23, 2008 11:42 am

Mono kai mono to sign einai ena atou apo mono tou, oi paladins einai ligo giasou genika....

GL me ton CL bounce king bounce
Back to top Go down
rofelos

rofelos


Posts : 157
Join date : 2008-01-24
Age : 37
Location : klaniolokosmos

Otinanere Old Paladin lvl70 Empty
PostSubject: Re: Otinanere Old Paladin lvl70   Otinanere Old Paladin lvl70 Icon_minitimeFri May 23, 2008 11:45 am

maresei to application:D GL me ton CL:D
Back to top Go down
Anno

Anno


Posts : 3
Join date : 2008-04-03

Otinanere Old Paladin lvl70 Empty
PostSubject: Re: Otinanere Old Paladin lvl70   Otinanere Old Paladin lvl70 Icon_minitimeSat May 24, 2008 3:33 am

The pala class is the most hardocore class you have to be active if you feal your self up for this task then you are most wellcome Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Otinanere Old Paladin lvl70 Empty
PostSubject: Re: Otinanere Old Paladin lvl70   Otinanere Old Paladin lvl70 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Otinanere Old Paladin lvl70
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» paladin appl
» Albeback - Paladin application
» Holy Paladin application
» X-Realm Application Human Paladin
» Silverakos-Holy Paladin ( DECLINED )

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
TempusGrace :: General :: Recruitment-
Jump to: